nasze forum - ozegow.pun.pl

Zryw na podium w Pucharze Starosty !!!

2010-07-05 07:30

Finał Pucharu Starosty w piłce nożnej odbył się w Sulmierzycach na boisku miejscowego klubu, Unii Sulmierzyce, nawiasem mówiąc faworyta turnieju. Nasz zespół zaprezentował się na tym turnieju bardzo przywoicie zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Cieszy na pewno świetna gra Zrywu zwłaszcza z zespołem z Sulmierzyc, gdzie po regulaminowym czasie gry notowaliśmy remis z faworyzowanymi zawodnikami z Unii. Dopiero w drugiej połowie dogrywki stracił nasz zespół bramkę po błędzie obrony. W kolejnym meczu, o 3 miejsce w całym turnieju, Zryw zmierzył się z drużyną ze Skąpej, był to więc mały rewanż za eliminacje do turnieju. Po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał wynik 1:1, dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia. O końcowym sukcesie lub porażce miały decydować rzuty karne. W tych minimalnie okazali się nasi zawodnicy, wygrywając ostatecznie 3:2. trzeba przyznać, że na przestrzeni całego sezonu zwłaszcza mecz z Sulmierzycami należy uznać za najlepszy – drużyna zagrała na miarę oczekiwań, z polotem i fantazją, twardo w obronie, walecznie w środku pola i zaskakująco z przodu. To widowisko naprawdę mogło się podobać. Zryw stworzył w tę niedzielę dwa spektakle, każdy z nich kończył się dreszczowcem, a ten drugi na szczęście happy endem. Zdjęcia zawodników z pamiątkowym pucharem znajdziesz tutaj. Ostatecznym zwycięzcą turnieju okazała się drużyna z Dworszowic Pakoszowych, która w finale pokonała zespół gospodarzy 1:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Wojtan, a najlepszym bramkarzem turnieju Marek Zieliński (obaj Słowian Dworszowice Pakoszowe).