nasze forum - ozegow.pun.pl

Buczek za silny

2010-10-05 23:42

Kolejna porażka, tym razem wysoka, bo 6:1 z zespołem Orkana Buczek nie powinna dziwić – zdecydowanym faworytem tego pojedynku byli gospodarze, którzy na własnym boisku nie stracili jeszcze punktów. Tliła się jednak w naszym zespole nadzieja na przełamanie fatalnej passy i kilkanaście minut pierwszej połowy tę nadzieję jeszcze rozbudziło, bo nasz zespół prowadził 0:1. Niestety, jeszcze przed przerwą Buczek wyszedł na prowadzenie 2:1, a druga połowa...No cóż, choć my pomińmy ją milczeniem, bo redaktor strony internetowej zespołu z Buczka nie bał się nazwać drugiej połowy „demolką zespołu z Ożegowa”. Nie pozostało już wiele meczów w tej rundzie, niestety żaden z nich nie zapowiada się na łatwy pojedynek i może się okazać, że o jakiekolwiek punkty na jesień będzie niezwykle ciężko. Tym bardziej trudna będzie to sytuacja, że zespół z Chrząstawy już wkrótce straci miejsce w B klasie i niezły bilans bramkowy Zrywu zmieni się nagle w bilans co najmniej kiepski. Jakkolwiek trzymamy kciuki za nasz zespół i życzymy powodzenia, najwyższa pora na wygraną – może właśnie nad Trębaczowem, nad którym w sparingach przedsezonowych przeważaliśmy dwukrotnie?? Fotorelację z meczu w Buczku znajdziesz tutaj.