nasze forum - ozegow.pun.pl

5 i 6 kolejka B klasy

2011-10-05 16:02

Zryw w ostatnich dwóch kolejkach sieradzkiej B klasy odniósł dwa zwycięstwa i na co najmniej tydzień zasiądzie na fotelu lidera. Niestety drużyna z Ożegowa zapłaciła za te zwycięstwa wysoką cenę i niepewna jest dyspozycja drużyny w kolejnych kolejkach.

W piątej kolejce Zryw w pierwszych w tym sezonie derbach gminy zmierzył się z zespołem z Lipnika. Pierwsze minuty wcale nie zapowiadały łatwego zwycięstwa, bo to goście częściej i skuteczniej atakowali, a w naszej drużynie panował lekki chaos. Dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę strzelił Sylwek Mielczarek. Tak więc do przerwy 1:0. W drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się – strzelili kolejno Mariusz Włodarczyk, Marcin Chojnacki i jeszcze raz Sylwek Mielczarek. W trakcie meczu poważnej kontuzji, najprawdopodobniej wykluczającej zawodnika z gry do końca rundy, doznał Kamil Kuźniak. Stłuczenia lewej ręki doznał również Michał Brożyna, co wykluczyło go z gry na jeden mecz. Relację z pierwsze i drugiej połowy meczu znajdziecie poniżej.

W szóstej kolejce Zryw zmierzył się na wyjeździe z jak do tej pory najsłabszym zespołem ligi, drużyną z Starzenic i zanotował skromne zwycięstwo 0:2. Cieszy, że do gry wracają Damian Kuźniak i Tomasz Szumigaj, bo o punkty w meczu z nieobliczalną drużyną z Dworszowic będzie na pewno niezwykle ciężko. A przecież lidera chcemy dowieźć co najmniej do końca rundy !!!