nasze forum - ozegow.pun.pl

Ruszyła runda wiosenna, czyli LKS Zryw Ożegów w akcji

2011-04-30 23:48

Rundę wiosenną jak do tej pory należy uznać za udaną.

W pierwszym meczu nasza drużyna na własnym terenie pokonała drużynę z Chociwia 4:1, choć początek meczu wcale nie zapowiadał tak łatwej przeprawy. Przegrywaliśmy już 0:1, co więcej goście nie wykorzystali rzutu karnego. Potem jednak bramki posypały się jak z rękawa, a na uwagę zasługują na pewno efektowna bramka Marcina Kołaczyka z główki i bramka Dawida Zająca po rajdzie przez niemal dwie trzecie boiska. Fotorelacja tutaj.

W drugim meczu, zaciętym i wyrównanym, zremisowaliśmy na wyjeździe z drużyną z Kiełczygłowa. Mecz mógł i powinien zakończyć się naszym zwycięstwem, niestety zabrakło kilku minut koncentracji, co gospodarze skrzętnie wykorzystali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Fotorelacja tutaj.

Kolejne spotkanie, raczej bez historii i zasłużone 14:0 z zespołem z Chrząstawy. Wynik mówi chyba sam za siebie. Fotorelacja tutaj.

I w końcu ostatnie spotkanie, z dnia 30 kwietnia, w którym na wyjeżdzie nasz zespół, mimo osłabienia i gry w dziesiątkę od 25 minuty, zdobywa cenne 3 punkty i ogrywa zespół z Dworszowic 0:4. Fotorelacja tutaj.

A już we wtorek 3 maja El Classico, czyli derby gminy – na stadionie w Ożegowie nasz zespół zmierzy się z drużyną z Radoszewic. Nasi chłopcy wyjdą na ten mecz w optymalnym składzie i podbudowani ostatnimi wynikami, z nadzieją na zwycięstwo; zespół gości z pewnością również liczy na 3 punkty, bo wciąż liczy się w walce o awans do A klasy. Poza tym goście na pewno będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po ostatniej przegranej z drużyną z Buczka.