nasze forum - ozegow.pun.pl

LKS Zryw Ożegów, czyli co z tym awansem ??

2012-04-16 15:42

Sparingi przed rewanżową rundą rozgrywek B-klasy w wykonaniu zespołu z Ożegowa niestety nie wróżyły za dobrze. Przegrana z Liswartą Popów 4:2, porażka z drużyną z Kiełczygłowa 6:1, wymęczony remis z Victorią Woźniki 2:2 i kolejna porażka, nie da się ukryć, że spodziewana, z drużyną z Sulmierzyc 7:0. Chyba nawet największy optymista nie zakładał, że to będzie udana wiosna.

Jednak pierwsze spotkanie pokazało (złudnie), że szanse na awans nie są jeszcze stracone. Remis z niepokonaną na swoim boisku drużyną z Makowisk nastrajał bardzo pozytywnie, tym bardziej, że był to wielce szczęśliwy remis dla gospodarzy (karny w ostatnich minutach meczu). Niestety, miłe złego początki. Spotkanie z Trębaczewem, który na pewno nie był w nim faworytem, sprowadziło naszych piłkarzy na ziemię. Gładkie 2:0, mecz bez historii, ale wciąż jest dobrze, bo Zryw utrzymuje się w czubie tabeli. Ma tyle samo punktów co drugi w tabeli KS Kraszkowice, inna sprawa, że Słowian odskakuje na kilka punktów, a pozostali rywale doganiaja czołówkę. Jasnym się staje, że jeśli w kolejnym meczu nasi nie zwyciężą, miejsce na podium stracą. I tak się właśnie stało. Potyczka z wspomnianą drużyną z Kraszkowic (hit kolejki według portalu sieradzkifutbol.com.pl) przyniosła drugą już porażkę w rundzie. Nasz zespół dominował przez pierwsze 15 minut pierwszej połowy i pierwsze 10 minut drugiej - to zdecydowanie za mało, aby wygrać. 2:1 dla gospodarzy, Ożegów ląduje na czwartym miejscu w tabeli i jeśli w kolejnym spotkaniu nie pokona Oriona Olewin, to marzenia o drugim miejscu pozostaną tylko marzeniami. Drużyny z Olewina nie należy lekceważyć, bo miał z nimi problemy np. lider z Dworszowic (wynik wysoki, ale pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Słowiana). Zapraszam serdecznie na kolejny mecz B klasy już w najbliższą niedzielę na boisko sportowe w Ożegowie. Będzie się działo, bo Orion to zespół "zaczepny", a nasi chłopcy MUSZĄ w tym pojedynku zainkasować 3 punkty.