nasze forum - ozegow.pun.pl

Derby na remis, Buczek poza zasięgiem

2011-05-12 22:43

W derbach gminy nasz zespół zmierzył się z drużyną z Radoszewic w niezwykłych okolicznościach przyrody, albowiem ten majowy dzień zaskoczył wszystkich śniegiem. W ujemnej temperaturze, na białej płycie boiska przyszło toczyć walkę z przyrodą i przeciwnikiem, który nie był nastawiony w stosunku do nas pokojowo. Mecz raczej bez hiistorii – kolejny raz prowadząc (tym razem 2:0), nasi tracą koncentrację i dają sobie wbić dwa gole pod koniec meczu. Zdawałoby się pewne i zasłużone zwycięstwo zamienia się w remis. Nie brakowało na boisku ostrych spięć, wydaje się, że sędzia dość pobłażliwie podszedł do kartkowania zawodników – obiektywnie patrząc żaden zespół nie powinien kończyć spotkania w pewłnym składzie.

O ile mecz derbowy powinien zakończyć się zwycięstwem naszych, o tyle już spotkanie z zespołem z Buczka wymownie pokazało, jakie jest miejsce w ligowej tabeli dla zespołu z Ożegowa i ile jeszcze nam brakuje, aby w ogóle zacząć poważnie myśleć o kwestii awansu. Czego zabrakło? Przede wszystkim walki i wiary w zwycięstwo tym bardziej, że nie taki diabeł straszny jak go malują i przy odrobinie szczęścia nasz zespół mógł się cieszyć z kilku goli już w pierwszej połowie – niestety, zabraklo precyzji. 0:3 do pierwszej połowy (przeciwnicy nie wykorzystali ponadto rzutu karnego), kolejne trzy bramki w drugiej połowie i skończyło się na 0:6.

Urywki z meczu z Buczkiem możecie zobaczyć tutaj, zdjęcia z meczu z Radoszewicami zobaczycie tutaj.